Gerbiami Škoda automobilių vairuotojai ir draugai,

Mums svarbus kiekvienas klientas.

Mūsų vykdoma dyzelinių variklių atnaujinimo kampanija – tai kur kas daugiau nei vien varikliai. Čia svarbiausia – asmeninis dėmesys kiekvienam klientui. Štai kodėl iki šios dienos visame pasaulyje sėkmingai atnaujinome daugiau kaip šešis šimtus tūkstančių Škoda automobilių.

Tačiau tai dar ne pabaiga. Ir toliau kuriame, bandome ir tikriname. Visas mūsų taikomas technines atnaujinimo priemones po išsamių bandymų patvirtino Jungtinės Karalystės Transporto priemonių sertifikavimo agentūra. Tai reiškia, kad šias technines priemones galima naudoti visuose paveiktuose Škoda varikliuose su įtartina programine įranga.

Techninė informacija

Daugumai paveiktų variklių variantų mūsų taikoma techninė priemonė apima programinės įrangos atnaujinimą įdiegiant pakeitimus (pvz., pagerinant įpurškimo procesą), kurie atspindi naujausius pastarųjų metų dyzelinių variklių degimo proceso patobulinimus. Šiai priemonei pritaikyti tereikia vos pusvalandžio.

Tik 1,6 litro varikliams papildomai reikia sumontuoti vadinamąjį oro srauto transformatorių. Šioms techninėms priemonėms įgyvendinti reikia mažiau nei valandos.

Atitinkamos reguliavimo institucijos patvirtino, kad minėtosios techninės priemonės neigiamos įtakos degalų suvartojimui, CO2 emisijai, variklio galiai, didžiausiam sukimo momentui ir triukšmo lygiui nedaro. Greta didžiulio „Volkswagen Group“ indėlio patvirtinant šias priemones, reguliavimo institucijos taip pat atliko išsamius nepriklausomus bandymus, kartais pasitelkdamos ir išorinius inžinerinių paslaugų teikėjus.

Klientai gali būti tikri, kad techninės priemonės bus pritaikytos sėkmingai. Visos su transporto priemonės tipo patvirtinimu susijusios techninės vertės lieka galioti. Reguliavimo institucijoms tvirtinant technines priemones, tai buvo esminė ir būtina sąlyga.

Daugelyje šalių po apsilankymo techninės priežiūros centre kiekvienas klientas, kurio automobilyje bus atlikti reikiami pakeitimai, gaus raštišką patvirtinimą.

Susisiekite su Škoda

Visi Škoda klientai, kurių automobiliams yra numatyta atlikti pakeitimus, jau buvo pakviesti tai padaryti. Jei iškart norite pasitikrinti, ar jūsų transporto priemonei reikia atlikti pakeitimus, galite tai padaryti su šiuo VIN tikrinimo įrankiu – spauskite šią nuorodą:

Tikrinti automobilį pagal VIN

Jei VIN tikrinimo įrankis parodytų, kad jūsų transporto priemonėje reikia atlikti pakeitimus, prašome susisiekti su įgaliotu Škoda partneriu ir kuo greičiau susitarti dėl atvykimo. Atlikti techninius pakeitimus trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos, priklausomai nuo darbų apimties. Savaime suprantama, viskas atliekama nemokamai. Dėl darbo organizavimo aspektų visas apsilankymas techninės priežiūros centre gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Norime, kad tai suprastumėte. Kad tikrai nepatirtumėte jokių nepatogumų, Škoda, kol vyksta darbai, gali nemokamai suteikti jūsų poreikius atitinkantį pakaitinį transportą, jei jums jo prireiktų.

Susisiekti su Škoda galite šiais būdais:

- kreiptis į bet kurį įgaliotą Škoda serviso atstovą ( kontaktiniai duomenys )

- paskambinti Škoda dyzelinių variklių „karštąja linija“ (+370 5 250 2882)

Dėkojame už jūsų kantrybę ir lojalumą mūsų prekės ženklui. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus Pasitikėjimo kūrimo priemonė