Kas yra atnaujinimai nuotoliniu būdu?

Kaip ir jūsų kompiuteris ar išmanusis telefonas, jūsų automobilis turi visiškai integruotą programinę įrangą. Atnaujinimai nuotoliniu būdu užtikrina, kad jūsų automobilio programinė įranga būtų nuolat atnaujinama naudojantis tinklo ryšiu. Atnaujinimai leidžia pagerinti jūsų automobilio veikimą ir našumą, įgalina naujas paslaugas ar funkcijas.

Kodėl turėčiau atnaujinti programinę įrangą?

Prižiūrėti automobilio programinę įrangą yra svarbu. Nuotoliniu būdu atliekami atnaujinimai yra greiti, patogūs ir taupo jūsų laiką.

Kaip veikia atnaujinimai nuotoliniu būdu?

Elektriniuose automobiliuose atnaujinimai bus atsisiunčiami automatiškai veikiant automobiliui. Kad atnaujinimus būtų patogiau ir lengviau įdiegti, rekomenduojame pradėti diegimo procesą grįžus namo arba pastačius automobilį stovėjimo aikštelėje.

Funkciniai apribojimai atnaujinimo metu

DUK


  1. Transporto priemonė palaiko interneto ryšį – Kai automobilis veikia aktyviuoju režimu, įsitikinkite, kad viršutinėje konsolėje esančio SOS modulio lemputė šviečia žaliai. Jei ji šviečia, reiškia, kad jūsų automobilis yra prisijungęs prie interneto ryšio ir gali bendrinti duomenis su Škoda serveriais.
  2. Aktyvus pagrindinis naudotojas – Įsitikinkite, kad jūsų automobilyje yra priskirtas pagrindinis naudotojas. Jei ne, pridėkite savo automobilio VIN kodą „MyŠkoda“ programėlės skiltyje „Garažas“ ir atlikite toliau pateiktus veiksmus. Taip pat galite peržiūrėti pagalbinį vaizdo įrašą čia.
  3. Interneto tinklas – Kadangi atnaujinimai nuotoliniu būdu į jūsų automobilį atsiunčiami naudojant „Škoda Connect“ paslaugas, kad atnaujinimas būtų atliktas sėkmingai, būtina užtikrinti, kad veiktų mobilus interneto ryšys. Jei prasidėjus procesui ryšys nutrūksta, atnaujinimas bus automatiškai tęsiamas, kai ryšys vėl taps prieinamas. Transporto priemonėje signalo stiprumą galite patikrinti pagrindiniame informacinės ir pramogų sistemos ekrane. .

Ne, net ir baigus atsisiuntimą reikalingas pakankamai stiprus signalas, kad galėtumėte įdiegti atnaujinimus. Pavyzdžiui, jei įprastai automobilį statote požeminiame garaže, diegimas gali nepavykti. Interneto ryšys yra būtinas.

Aukštos įtampos baterijos įkrovos lygis turi būti mažiausiai 50 %, kad būtų galima pradėti diegimą.

Ne, atnaujinimo diegimo metu automobilio įkrauti negalima. Sustabdykite įkrovimą (jei automobilis įkraunamas) ir tada pradėkite diegti atnaujinimą. Norėdami sėkmingai užbaigti atnaujinimą nuotoliniu būdu, užtikrinkite, kad transporto priemonės įkrovos lygis yra ne mažesnis nei 50 %.

Ne, bet atnaujinimą galite atidėti. Norėdami tai padaryti, tiesiog paspauskite „Atšaukti“ informacinės ir pramogų sistemos ekrane po to, kai jums bus pasiūlyta įdiegti programinės įrangos atnaujinimą. Jei persigalvosite, visada galite paleisti atnaujinimą pasirinkdami atitinkamą parinktį atsisveikinimo ekrane.

Išjunkite savo automobilį, tada pranešimą pamatysite atsisveikinimo ekrane.

Jei atnaujinimas nuotoliniu būdu vis dar prieinamas, automobilio ekrane gausite pranešimą, kad vėl pradėtumėte diegimo procesą. Kitu atveju susisiekite su Informacijos linija paspaudę viršutiniame modulyje esantį mygtuką „i“ arba teiraukitės savo Škoda atstovo, kaip elgtis toliau.

Atnaujinimai visuose eksploatuojamuose automobiliuose diegiami dalimis. Kai atnaujinimas bus prieinamas jūsų automobiliui, jūs gausite pranešimą automobilio informacinės ir pramogų sistemos ekrane..

Naujos Enyaq iV funkcijos, kurias apima atnaujinimas, bus paaiškintos naujinio pastabose. Jas bus galima rasti informacinės ir pramogų sistemos ekrane, skiltyje „Papildoma informacija“, prieš ir po atnaujinimo.

Kartais atnaujinimas nuotoliniu būdu pagerina tik pagalbines funkcijas ar sistemas.

Kiti klausimai


Ne, visi atnaujinimai nuotoliniu būdu mūsų klientams yra nemokami.

Ne, automobilio garantija išliks nepakitusi.

Norint atlikti atnaujinimą nuotoliniu būdu, Škoda turi gauti unikalų transporto priemonės identifikacinį numerį (VIN), transporto priemonės ryšio ir programinės įrangos būsenos duomenis bei sutikimą automobilyje atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą. Šiam procesui Škoda nerenka ir nesaugo jokios kitos asmeninės informacijos.

Škoda šią informaciją naudoja, kad:

(a) užtikrintų, jog atsisiųsta tinkama programinė įranga ir jos įdiegimas yra sėkmingas;

(b) išsaugotų su tuo automobiliu susijusios įdiegtos programinės įrangos įrašus;

(c) dokumentuotų pagrindinio naudotojo sutikimą atlikti atnaujinimus nuotoliniu būdu.

Škoda šiuos duomenis naudoja vadovaudamasi privatumo nuostatomis, pateiktomis: https://www.skoda-auto.com/other/personal-data

Škoda Enyaq iV

ME 3.0 Programinės įrangos atnaujinimas

Atnaujinimą atlikite Škoda serviso partnerio centre