Škodai elektromobiliai reiškia kur kas daugiau nei tik automobiliai su alternatyviu energijos šaltiniu. Jie atveria visiškai naują mūsų 125 metų istorijos puslapį. Tai taip pat galimybė supažindinti jus su aplinkai draugiškų „iV“ ženklu pažymėtų modelių pasauliu ir jų visiškai integruota ekosistema, kuri paverčia jūsų e-Mobilumą paprastesniu ir patogesniu. Ir tai tik pradžia. Iki 2025 m. pasiūlysime penkis vien elektra varomus modelius. Galite tikėtis daugiau malonumo važiuojant, mažiau teršalų, daugiau galimybių ir mažiau apribojimų. Prisijunkite prie mūsų kelionėje į ateitį!

Škoda 𝗶V modeliai

Škoda iV modeliai padaro e-Mobilumą paprastu ir išmaniu, atspindėdami mūsų šūkį „Simply Clever“. Jie greitai įkraunami, nuvažiuoja didelius atstumus su viena įkrova, be to, jie įperkami ir labai dinamiški. Škoda iV modeliai yra puikus pavyzdys, rodantis, kur link mes judame – pasitelkę išmanumą, efektyvumą ir gerą nuotaiką.

Škoda Octavia 𝗶V

Šis įkraunamas hibridas turi bendrą 150 kW galią , o maksimalus sukimo momentas yra 350 Nm.

Škoda Superb 𝗶V

Škoda flagmanas generuoja iki 160 kW ir gali vien elektra varomas nuvažiuoti iki 62 km.

Škoda Enyaq

Pirmasis vien elektra varomas Škoda visureigis siūlo moderniausias technologijas ir su viena įkrova nuvažiuoja iki 510 km.

Pilnas įdomių ir naudingų funkcijų

Ką gi reiškia gyventi iV stiliumi? Štai trumpa pagrindinių mūsų elektrifikuotų modelių savybių apžvalga, kad sužinotumėte, kaip jie gali jums padėti kasdieniame gyvenime.

Gyvenimas 𝗶V Stiliumi

ĮkrovimasVažiavimasRyšysPraktiškumas

Patogumas pradedant namais

Patogumas pradedant namais

Lengva važiuoti bet kur

Lengva važiuoti bet kur

Greitas įkrovimas kelyje

Greitas įkrovimas kelyje

Įspūdingi atstumai

Manevringa dinamika

Ekologiškas važiavimas

Patogi priežiūra

Pažangiausias ryšys

Nuotolinis valdymas

Visada prisijungęs

Tiesiog daugiau automobilio

Erdvus salonas

Nepralenkiama bagažinė

ŠKODA 𝗶V ĮKROVIKLIAI

Sieninis įkroviklis „ŠKODA iV Charger“ skirtas įkrauti elektrifikuotus ŠKODA modelius namuose ar darbe. Šis ant sienos montuojamas įkrovimo taškas šiuo metu siūlomas trijų skirtingų modifikacijų. Kiekviena jų naudoja kintamąją srovę, kad įkrautų automobilį iki 11 kW galia. Aukštesnės klasės modifikacija turi interneto ryšį, kad įkroviklį būtų galima valdyti nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, per mobiliąją programėlę. Brangiausioji versija taip pat siūlo elektros skaitiklį, kuris greitai ir lengvai apskaičiuoja skirtingų vairuotojų mokėtinas sumas. Savaime suprantama, mes taip pat patikriname galimybę įrengti įkroviklį jūsų namuose, siūlome paties įrengimo paslaugą bei tolesnę priežiūrą.

Įkroviklių palyginimas

Įkrovimas niekada nebuvo toks paprastas

Įkroviklis „Škoda iV Charger“ skirtas palengvinti jūsų gyvenimą. Įkraukite savo automobilį, naudodami mūsų paprastą ir patogų sprendimą įkrovimui namuose.

Įkrovimo laikas

Namuose

2.3 kW
Įprastas buitinis lizdas (AC)
MODE 2 įkrovimo kabelis

ĮKROVIMO LAIKAS
(0— 80% baterijos talpos))
SUPERB iV - 3h 45 min

Spartus įkrovimas

50 kW
Viešoji įkrovimo stotelė (DC)
MODE 4 įkrovimo kabelis (yra stotelėje)

ĮKROVIMO LAIKAS
(5— 80% akumuliatoriaus talpos)
Enyaq iV 50 — 50min

Sieninė „Wallbox“ / viešojo įkrovimo stotelė

7.2 kW/3.6 kW 
„Wallbox“ / įkrovimo stotelė (AC)
MODE 3 įkrovimo kabelis

ĮKROVIMO LAIKAS
(5— 80% akumuliatoriaus talpos)
SUPERB iV — 2 val. 33 min.
ENYAQ iV 50 — 7 val. 30 min.

Akumuliatorių technologija

Visuose elektrifikuotuose iV modeliuose naudojama moderniausia ličio jonų akumuliatorių technologija su didžiausiu įmanomu energijos tankiu, sukurta teikiant pirmenybę saugumui. Mūsų akumuliatorių valdymo sistema užtikrina optimalų našumą tūkstančiams įkrovimo ciklų.

e-Mobilumo nauda

e-Mobilumas kaip gyvenimo būdas turi daugybę privalumų ir, elektromobilių revoliucijai tęsiantis, jų tik daugės.

Sužinoti daugiau iš D.U.K.

ElektromobiliaiAkumuliatoriaiElektros varikliaiĮkrovimas

Programinės įrangos atnaujinimas

Škoda Enyaq iV modeliui

Nauja programinės įrangos versija vadinama ME 3, apima informacijos ir pramogų sistemos funkcijų, valdiklių ir dizaino atnaujinimus. Patobulintas baterijos valdymas padidina automobilio ridą su viena įkrova ir padidina įkrovimo efektyvumą,. Šis atnaujinimas taip pat apima išplėstą ŠKODA Connect internetinių paslaugų asortimentą.