Škoda pagalba kelyje

Škoda pagalba kelyje - tai nemokama pagalba Škoda vairuotojams ir keleiviams sugedus automobiliui kelyje, nebevažiuojančio automobilio transportavimas iki autorizuoto Škoda partnerio ir papildomos paslaugos.

Nebevažiuojantis automobilis - tai automobilis, kuris dėl techninio gedimo savo eiga negali pasiekti autorizuoto Škoda partnerio, arba tai draudžia daryti automobilio naudojimosi instrukcija (pavyzdžiui, kai dirba variklis ir prietaisų skydelyje dega indikatorius, įspėjantis apie žemą variklio alyvos slėgį) arba kelių eismo taisyklės. Škoda pagalbos kelyje paslaugą gaunate nemokamai, pirkdami naują Škoda automobilį Lietuvoje iš oficialaus Škoda atstovo.

Škoda pagalba kelyje paslauga galioja tiek pat laiko kiek ir gamyklinė automobilio garantija, su sąlyga, kad visi techniniai aptarnavimai yra atliekami autorizuotame Škoda techninio aptarnavimo centre laiku ir pagal gamintojo nurodymus.

Ką daryti, jeigu kelionėje automobilis tapo nebevažiuojančiu

Jei taip įvyko, skambinkite Škoda pagalbos kelyje tarnybai:

Škoda pagalba kelyje

+370 5 2502888 (visą parą, iš Lietuvos ir užsienio).

 

Škoda pagalbos kelyje paslaugos

 • Pagalba kelyje;
 • Sugedusio automobilio transportavimas iki artimiausio autorizuoto Škoda partnerio;
 • Pakaitinio automobilio suteikimas;
 • Kelionės pratęsimas kitu transportu;
 • Apgyvendinimas viešbutyje;
 • Pirmumo teisė remontui.

Detalus paslaugų aprašymas

1. Pagalba kelyje

Negalint tęsti kelionės dėl transporto priemonės smulkaus techninio gedimo*, Škoda pagalbos kelyje darbuotojas atvyksta ir atlieka smulkius remonto darbus kelyje (variklio užvedimas, rato pakeitimas, generatoriaus diržo pakeitimas). Detalių ir medžiagų, panaudotų remontui, kaina neatlyginama, už jas susimoka pats vairuotojas/savininkas. Išlaidos dėl transporto signalizacijos remonto, padangų montavimo ir balansavimo nepatenka į smulkaus remonto kelyje paslaugą ir nemokamai neteikiamos. Jei atvykęs Škoda pagalbos kelyje darbuotojas nustato, kad techninio gedimo neįmanoma pašalinti kelyje, techninės pagalbos tarnyba transportuoja nevažiuojančią transporto priemonę iki artimiausių remonto dirbtuvių.

2. Sugedusio automobilio transportavimas iki artimiausio autorizuoto Škoda partnerio

Jeigu automobilis tapo nebevažiuojančiu dėl techninio gedimo ir Škoda pagalbos kelyje darbuotojas nustato, kad gedimo neįmanoma pašalinti kelyje, techninės pagalbos tarnyba transportuoja nevažiuojančią transporto priemonę iki artimiausio autorizuoto Škoda partnerio.

3. Pakaitinio automobilio suteikimas

Jeigu automobilis, tapo nebevažiuojančiu dėl techninio gedimo ir pagalba kelyje neįmanoma, o remontas pas autorizuotą Škoda partnerį, į kurį pristatytas automobilis, negali būti atliktas nedelsiant, klientui gali būti suteiktas pakaitinis automobilis. Pakaitinis automobilis suteikiamas ne ilgesniam nei 3 dienų laikotarpiui Lietuvoje (taip pat ir užsienyje – ne ilgesniam nei 3 dienų laikotarpiui). Pakaitinis automobilis nesuteikiamas, jeigu klientas pasirinko paslaugą, paminėtą punkte 4. (kelionės pratęsimas kitu transportu) arba punkte 5. (apgyvendinimas viešbutyje). Jeigu klientas ketina kirsti valstybės sieną su pakaitiniu automobiliu, prieš tai jis turi pasitarti su automobilio savininku, nes atskirais atvejais galimi apribojimai.

4. Kelionės pratesimas kitu transportu

Jeigu automobilis, tapo nebevažiuojančiu dėl techninio gedimo, o remontas negali būti neatidėliotinai atliktas, tuomet vairuotojui ir keleiviams apmokamas kelionės pratęsimas taksi, autobusu, traukiniu ir t.t. Ši paslauga nesuteikiama kartu su paslaugomis, paminėtomis punktuose 3. (pakaitinis automobilis) arba 5. (apgyvendinimas viešbutyje).

5. Apgyvendinimas viešbutyje

Jeigu automobilis, tapo nebevažiuojančiu dėl techninio gedimo ir pagalba kelyje neįmanoma, o remontas pas autorizuotą Škoda partnerį, į kurį pristatytas automobilis, negali būti atliktas nedelsiant, gali būti apmokama vienos paros vairuotojo ir keleivių nakvynė viešbutyje (be maitinimo, viešbutis ne daugiau 3 žvaigždučių). Ši paslauga nesuteikiama kartu su paslaugomis, paminėtomis punktuose 3. (pakaitinis automobilis) arba 4. (kelionės pratesimas kitu transportu).

 

* Techninis gedimas - bet koks nenumatytas smulkus transporto priemonės gedimas, tame tarpe mechaninės arba elektros dalies, neleidžiantis tęsti suplanuotos kelionės, bet įmanoma suremontuoti kelyje (pvz., padangos pradūrimas, nusėdęs akumuliatorius, nukritęs generatoriaus diržas, ir pan.)

Nekompensuojami nuostoliai

Škoda pagalbos kelyje paslauga neatlygina bet kokių išlaidų, kurios atsirado kreipiantis į kitas įmones, teikiančias techninės pagalbos paslaugas. Taip pat nekompensuojami nuostoliai, atsiradę dėl nutrūkusios kelionės ar kroviniui padarytos žalos, bei pelno praradimas. Visais atvejais už transporto priemonės gedimo šalinimo vietoje metu panaudotas medžiagas ir/ar detales sumoka pats vairuotojas/savininkas.

Škoda pagalba kelyje neteikiama:

 • jeigu techninio gedimo, eismo įvykio ar incidento atveju atsiradę trūkumai netrukdo tęsti suplanuotos kelionės ir nekelia grėsmės įprastam vairavimui, keleivių saugumui ar pačiai transporto priemonei (pvz., įlenktos kėbulo skardos);
 • jei automobilis apgadintas dėl karo veiksmų, neramumų šalies viduje arba dėl nepaprastosios padėties paskelbimo, taip pat teroristinių išpuolių, branduolinės energijos poveikio, gaivalinių ir stichinių nelaimių;
 • jei transporto priemonė dalyvauja bet kokiose automobilių sporto varžybose;
 • jei transporto priemonė sulaikyta teisėsaugos institucijų darbuotojų;
 • jei transporto priemonės valdytojas, naudotojas ar valdytojo įgaliotas asmuo neturi teisės naudotis/vairuoti transporto priemonės;
 • jei transporto priemonės valdytojas, naudotojas ar valdytojo įgaliotas asmuo negali vairuoti dėl apsvaigimo nuo alkoholio ir/arba narkotinių ir/arba psichotropinių medžiagų.
Mobilumo garantijos
pdf (5.2 MB)