Kilometrai matuoja gyvenimą

Šiuo šūkiu žymime naują Škoda strategijos etapą, kuris įprasmina tai, dėl ko kuriame kiekvieną savo automobilio funkciją, patogumą ir privalumą. Tai, dėl ko ieškome vis inovatyvesnių bei sumanesnių sprendimų kiekviename žingsnyje. Visa tai veda į svarbiausią dalyką, kuris vyksta lygiagrečiai, kol sukasi automobilio odometras – gyvenimą.

Škoda – tai jūsų patikimas partneris, leidžiantis drąsiai mėgautis gyvenimu, pažinti pasaulį nevaržant savęs. Nesvarbu, kokia kelio danga, oras ar aplinkybės.

Besisukantis Škoda odometras – tai patirtys, įspūdžiai, akimirkos ir nuotykiai pakeliui. Jame telpa atskiros istorijos, emocijos ir atsiminimai. Šie kilometrai matuoja ne tik kelią. Jie matuoja gyvenimą.

Let's explore!

Šis šūkis apibrėžia esminę Škoda idėją – būti smalsiems, drąsiai ieškoti naujų kelių, idėjų ir taip atrasti geresnius sprendimus. Tai įprasmina viską, ką kuriame – nuo unikalios Škoda dizaino kalbos iki tvarių gamybos sprendimų, inovatyvių technologijų, sumanių „Simple Clever“ funkcijų ir galimybių kurti tai, kas padėtų jums patogiai tyrinėti pasaulį ir plėsti savo horizontus.

Atrask Lietuvą, keliaujant Vaidoto Žalos maršrutais!

Atraskite Lietuvą kitaip – ne pro autostradą ar greitkelį. Negalvodami apie kelionės tikslą, o besimėgaudami kiekvienu kilometru.

Škoda ambasadorius Lietuvoje, lenktynininkas Vaidotas Žala paruošė ypatingus maršrutus po įvairius Lietuvos kampelius, kurie įkvėps patyrinėti kraštovaizdį, gamtą bei pripildys naujų patirčių.

Savaitgalio dienos maršrutas šalia Vilniaus

Keliaukite lenkytynininko Vaidoto Žalos sudarytu maršrutu, pažindami Vilniaus ir Molėtų r. apylinkes kitu kampu! Aplankyste alpakų ūkį, pamatysite siurrealistines meno instaliacijas bei išlikusius autentiškus paveldo objektus.

Savaitgalio maršrutas šalia Kauno

Pasiruoškite savaitgalio atradimams Kauno apylinkėse! Aplankysite lenktynininko Vaidoto Žalos pamėgtas vietas, dvarus, o pakeliui mėgausitės vaizdingu žiemišku maršutu.

Mūsų misija

Modernus, kiekvienam prieinamas mobilumas, pripildytas visko, ko reikia jūsų poreikiams.

Paversti savo pagrindinę idėją apčiuopiama – tai Škoda pagrindinė misija. Kelionė iš taško A į tašką B turi teikti vairavimo malonumą kiekviename kilometre. Mūsų užduotis – pasiūlyti modernius ir prieinamus sprendimus, kurie skatintų jūsų smalsumą ir leistų nevaržomai tyrinėti. Kurie jūsų keliones padarytų dar patogesnėmis ir pripildytomis išskirtinių potyrių.

Mūsų vertybės

Žmogiškumas

Žmogiškumas – tai gebėjimas suprasti, kad mus vienija mūsų skirtumai. Siekis iš anksto nuspėti poreikius. Gyventi dėl įsimintinų akimirkų, tačiau džiaugtis ir dėl mažų.

Paprastumas

Išlaikyti paprastumą nėra taip paprasta. Tad kaip mums tai pavyksta? Mes pradedame nuo to, kad išimame viską, kas nėra būtina ir paliekame tik tai, kas iš tiesų svarbiausia. Tada sukuriame galimybes viskam atsirasti sau tinkamose vietose. Nes tik tada, kai lieka mažiausiai vietos rūpesčiams, atsiranda daugiau vietos gyvenimui.

Nuostaba

Mums, kaip ir jums, patinka staigmenos. Jos reiškia, kad gavome daugiau nei tikėjomės. Kad patyrėme neplanuotai daugiau. Kad kažkas mums naudingo atsirado reikiamu metu. Staigmenos tai ne tik siužeto vingiai filmuose, jos esminės ir svarbiausiam filmui, kuriame kasdien dalyvaujame – gyvenimui. Ir mes nuolat stengiamės sukurti tai, kas keltų nuostabą jums.

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Škoda dizaino kalba

Savo esminę idėją perteikiame ir unikalioje dizaino kalboje. Griežtos kėbulo linijos kuria saugumo pojūtį, kuris įkvepia drąsiai leistis į atradimus bet kokiomis sąlygomis. Medžiagas ir formas naudojame tikslingai – paliekame tik esminius elementus. Taip suteikiame lengvumo ir erdvės. 

Mūsų dizaino kalba – „Patikimas Modernumas“. Tai sprendimai, kurie atrodo užtikrintai, autentiškai ir išlaiko savo funkcionalumą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose