Naujasis Škoda Kodiaq jau atvyko!

8. května 2024

Naujasis Kodiaq (2024) jau atvyko į Škoda atstovybes. Dar erdvesnis, praktiškesnis, tvaresnis ir technologiškai patobulintas! 

Naujasis Škoda Kodiaq (2024) pelnė lenktyninko, Škoda ambasadoriaus – Vaidoto Žalos simpatijas. Naujojo SUV erdvumas, praktiškumas ir technologijos šį modelį parengia visiems gyvenimo atvejams – komfortabilioms, saugioms kelionėms mieste ir už jo ribų. 

Naujasis Kodiaq ne tik dar erdvesnis ir praktiškesnis nei pirmtakas, bet ir visiškai naujo dizaino. Jame atsispindi „Modern Solid“ filosofijos elementai. Dizainerių komanda stengėsi naująjį Kodiaq paversti elegantišku modeliu ir siekė, kad jo išvaizda iš karto perteiktų ir salono erdvumą. „Suderinti erdvumą ir elegantiškas formas visuomet yra iššūkis. Tačiau mes mėgstame iššūkius“, – patvirtina Škoda Kodiaq dizaino kūrėjas O. Stefani. 

Automobilio priekyje įmontuotos įspūdingos naujosios radiatoriaus grotelės tęsiasi iki pat priekinių žibintų. Jos ne tik jungiasi prie viršutinių Škoda visureigiams tradicinių keturių elementų grafikos lempų, bet ir pačios turi šviesos juostą, sujungiančią dienos šviesų linijas, esančias viršutiniuose žibintuose. Taigi naujasis Kodiaq išsiskiria unikaliu šviesos parašu. 

Lyg brangakmeniai švytintys galiniai žibintai padeda vizualiai praplatinti automobilį ir pabrėžti jo erdvumą. Tačiau O. Stefani pažymi, kad automobilio linijos padeda pagerinti jo aerodinamiką.

Salone taip pat galima rasti daugybę patrauklių naujovių. „Mes orientavomės į praktiškumą ir funkcionalumą. Pavyzdžiui, centrinėje konsolėje nebeaptiksite pavarų perjungiklio: norėdami čia sukurti daugiau erdvės, jį perkėlėme po vairu“, – sako O. Stefani.

Sukamieji išmanieji „Smart Dials“ valdikliai yra dar viena praktiška detalė. Salone panaudotos elegantiškos, malonios ir tvarios medžiagos. Jame taip pat pritaikytas naujoviškas architektūrinis sprendimas – dvi salos: viena – vairuotojui, kita – priekyje sėdinčiam keleiviui.

Be šių akivaizdžių pranašumų, naujasis Kodiaq išsiskiria plačiu galios sistemų asortimentu, įskaitant įkraunamojo hibrido versiją, kuri leidžia naudojant vien elektros energiją nuvažiuoti iki 100 kilometrų. Automobilyje taip pat įdiegta daugybė pažangiausių vairavimo pagalbininkų, kad kelionės būtų saugesnės ir patogesnės.

Susipažinkite su naujuoju Škoda Kodiaq

Sužinokite daugiau apie naujojo Škoda Kodiaq išorės bei vidaus dizaino, technologinius, komforto, saugumo sprendimus ir dar daugiau.