Šis puslapis yra papildomas pradinio puslapio polapis. Norėdami grįžti atgal, spustelėkite mygtuką.
Visi duomenys, kurių ieškojote

Sportline techninės specifikacijos

Automobilio matmenys

Išoriniai ir vidiniai matmenys, bagažinės tūris.

Saugumas

Safety features

Škoda Kodiaq – tai saugumas be kompromisų. Be jau aprašytų saugos sistemų, standartiškai arba papildomai yra galimos šios funkcijos:

Isofix ir Top Tether tvirtinimo taškai, skirti vaikiškai kėdutei pritvirtinti prie antros eilės kraštinių sėdynių. „Isofix“ sistema taip pat galima priekinei keleivio sėdynei.

› Skirtingai nuo pastovaus greičio palaikymo sistemos, kuri palaiko nustatytą greitį, greičio ribotuvas leidžia vairuotojui važiuoti bet kokiu greičiu iki iš anksto nustatytos reikšmės, bet jos neviršijant.

ABS neleidžia ratams užsiblokuoti avarinio stabdymo metu arba stabdant ant slidžios kelio dangos. › Padidindama stabdymo slėgį, HBA stabdymo pagalbinė sistema padeda vairuotojams situacijose, kai būtinas avarinis stabdymas. Tai gali žymiai sutrumpinti reikalingą stabdymo kelią.

EBD automatiškai optimizuoja stabdymo slėgį ir bendrą stabdymo balansą ir neleidžia galiniams ratams pernelyg stipriai stabdyti.

MSR slopina varomųjų ratų blokavimo veiksmą, kuris gali įvykti, kai vairuotojas lėtėja ant lygaus paviršiaus.

ASR užtikrina sklandų važiavimo pradėjimą ir įsibėgėjimą ratams nesisukant ant slidžios kelio dangos.

EDL padeda greitėjant arba važiuojant įkalnėje su mažu sukibimu po vienu iš varomųjų ratų.

TSA veikia, kai transporto priemonėje yra įrengtas originalus vilkimo įtaisas su savo valdymo bloku. Sistema veikia vieno ar kelių ratų stabdymo principu ir kartu, kai to reikia, sumažinant variklio sukimo momentą. TSA sistema įsiterpia ir padeda stabilizuoti automobilį ir priekabą.

› XDS+ padeda vairuotojui staigiuose posūkiuose ir užtikrina, kad dinamiškuose posūkiuose transporto priemonė funkcionuotų neutraliai. Valdymo elektronika iš esmės imituoja savaiminio blokavimo diferencialo buvimą, kad būtų pagerintas sukibimas ir važiavimo dinamiką posūkiuose. Dėl to transporto priemonė posūkiuose važiuos labiau užtikrintai ir natūraliai.

Padangų slėgio stebėjimas TPM+ nuolat informuoja vairuotoją apie slėgį padangose.

› Pasirenkama „Hill-Hold Control“ sistema padeda vairuotojams saugiai pradėti važiuoti įkalne. Sistema įsijungia penkių ar daugiau laipsnių įkalnėse ir užtikrina lengvą ir saugų važiavimą įkalne, o važiuoti pradedama nenaudojant rankinio stabdžio. Sistema neleidžia automobiliui riedėti atgal arba užklimpti.

Mirksinčios stabdžių lemputės sumažina smūgio iš galo riziką, ypač artėjant prie spūsčių greitkeliuose arba staigiai stabdant prieš netikėtą kliūtį.

Vairavimas ir valdymas

Visų ratų pavara

Škoda Kodiaq Sportline galima įsigyti su elektroniniu būdu valdoma daugiadiske sankaba. Šiuolaikinė visų ratų pavara garantuoja optimalią važiavimo dinamiką, aukščiausią aktyvios saugos standartą ir ekonomiškas degalų sąnaudas.

Sukimo momento paskirstymas visiems keturiems ratams yra automatinis ir priklauso nuo vairavimo aplinkos. Idealų galinės ašies sukimo momentą apskaičiuoja valdymo blokas. Tai reguliuoja kintamasis slėgis sankabos plokštelėse.