Šis puslapis yra papildomas pradinio puslapio puslapis. Spustelėkite mygtuką, kad grįžtumėte.
Visi duomenys, kurių ieškojote

Karoq techninės specifikacijos

Automobilio matmenys

Išoriniai ir vidiniai matmenys, bagažinės tūris.

Saugumas

Kitos saugos funkcijos

Škoda Karoq – sauga yra be jokių kompromisų. Toliau pateiktos standartinės arba pasirinktinės funkcijos:

„Isofix“ ir „Top Tether“ fiksatoriai vaiko sėdynei pritvirtinti prie antrosios išorinių sėdynių eilės atlošo. Priekinė keleivio sėdynė taip pat turi „Isofix“ fiksatorius.

› Skirtingai nei pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri palaiko nustatytą greitį, greičio ribotuvas leidžia vairuotojui važiuoti bet kokiu greičiu, neviršijančiu iš anksto nustatyto greičio.

ABS neleidžia ratams užsiblokuoti staigiai stabdant arba stabdant slidžiame kelyje.

› Padidindama stabdymo slėgį, HBA „Breaking Assist“ stabdymo pagalbos sistema padeda vairuotojams situacijose, kuriose būtina staigiai sustabdyti. Tai gali žymiai sutrumpinti būtiną stabdymo kelią.

EBD automatiškai optimizuoja stabdymo slėgį ir bendrą stabdymo pusiausvyrą bei neleidžia per daug stabdyti galiniams ratams.

MSR saugo nuo varančiųjų ratų blokavimo, galinčio atsirasti vairuotojui mažinant greitį ant labai lygaus paviršiaus.

ASR užtikrina sklandžią važiavimo pradžią ir greitėjimą, neleisdama ratams prasisukti ant slidžių paviršių.

EDL padeda greitėjant arba važiuojant įkalnėn, kai vienas iš varančiųjų ratų per mažai sukimba su paviršiumi.

TSA veikia, kai transporto priemonėje yra įmontuotas originalus vilkimo įtaisas su atskiru valdymo bloku. Sistema stabdo vieną ar kelis ratus, prireikus kartu mažindama variklio sukimo momentą. TSA sistema įsijungia, kai reikia stabilizuoti automobilį ir priekabą.

XDS+ padeda vairuotojui staigiuose posūkiuose ir užtikrina neutralų automobilio judėjimą, atliekant staigų manevrą. Valdymo elektronika iš esmės imituoja savaime užsirakinančio diferencialo veikimą, kad būtų pagerintas sukibimas ir važiavimo dinamika, darant posūkį. Dėl to automobilis įveiks posūkius žymiai užtikrinčiau ir natūraliau.

Padangų slėgio stebėsenos sistema TPM+ nuolat informuoja vairuotoją apie padangų slėgį.

› Pasirenkamoji „Hill-Hold Control“ įkalnės pagalbinė sistema padeda vairuotojams saugiai pradėti važiuoti įkalnėje. Ši sistema įsijungia penkių ar daugiau laipsnių įkalnėse ir leidžia lengvai bei saugiai pradėti važiuoti įkalnėn nenaudojant rankinio stabdžio. Sistema neleidžia automobiliui riedėti atgal arba užgesti.

Mirksinčios stabdžių šviesos sumažina galinio susidūrimo pavojų, ypač spūstyse ar autostradose, arba staigiai stabdant prieš netikėtą kliūtį.

Ratų pavara ir vairavimas

Visų ratų pavara

Škoda Karoq galima įsigyti su elektroniniu būdu valdoma daugiaplokšte sankaba. Moderniausia visų ratų pavara užtikrina optimalią vairavimo dinamiką, aukščiausius aktyvaus saugumo standartus ir ekonomiškas sąnaudas.

TSukimo momentas visiems keturiems ratams paskirstomas automatiškai ir priklauso nuo važiavimo aplinkos. Idealų galinės ašies sukimo momentą apskaičiuoja valdymo blokas. Tolesnis reguliavimas atliekamas kintant slėgiui sankabos plokštelėse.

Dinaminės važiuoklės valdymo sistema su važiavimo režimo pasirinkimu

Norint užtikrinti maksimalų vairavimo malonumą, Karoq automobilyje gali būti įmontuojama dinaminės važiuoklės kontrolės sistema „Dynamic Chassis Control“ su „Driving Mode Select“ važiavimo režimo pasirinktimis. Dėl to automobilis turi kelis režimus, kurie keičia amortizatorių kietumą ir kitus transporto priemonės nustatymus. Vieninteliu mygtuko paspaudimu ramaus važiavimo režimą galite perjungti į dinaminį, sportišką režimą.

Dinaminės važiuoklės valdymo sistema nuolat stebi, vertina ir reaguoja į esamą vairavimo elgseną (pvz., stabdymas, greitėjimas, posūkis) bei individualiai ir nepriklausomai pritaiko amortizavimo savybes kiekvienam ratui pagal pasirinktą režimą.

Kintamos galios vairo stiprintuvo sistema

Ši funkcija užtikrina geresnį Škoda Karoq automobilio valdymą ir judrumą posūkiuose. Kintamos galios vairo stiprintuvo sistema koreguoja santykį priklausomai nuo to, kiek yra pasuktas vairaratis.

Atsarginis ratas

Vietoje standartinio padangų remonto komplekto galima papildomai užsisakyti:

› pilno dydžio plieninį arba lengvojo lydinio atsarginį ratą
› vietą taupantį plieninį atsarginį ratą

Karoq bagažinės apačia yra plokščia, joje nėra atsarginio rato angos. Komplektuojant bet kurio tipo atsarginį ratą, padidėja bagažinės apačios aukštis.