Mūsų istorija – tai ateities kūrimas

Nuo 1895 m. gaminame pažangias transporto priemones. Modelius, kurie visada lenkė savo laiką. Ši novatoriška dvasia iš pradžių skleidėsi kuriant dviračius, vėliau – motociklus ir, galiausiai, automobilius. Tai mūsų įsipareigojimas kurti dizaino, funkcijų ir naujovių samplaiką, kurią jau daugiau nei 125 metus įkvepia išradingumas.

125 „Škoda Auto“ metai

Susipažinkite su garsiąja Škoda istorija. Ikoniški automobiliai, jų dizaineriai, svarbiausi įvykiai, pergalės automobilių sporte ir technologinės naujovės – visa tai ir dar daugiau formavo šlovingą bendrovės istoriją. Sužinokite apie tai iš dabartinių ir ankstesnių straipsnių, nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Unikali istorija

Leiskitės su mumis į įdomią kelionę ŠKODA istorijos taku nuo įmonės įkūrimo 1895 m. iki šių dienų, susipažinkite su jos turtingu paveldu, kupinu puikių automobilių ir intriguojančių akimirkų.

Sėskite prie vairo

Pasivažinėkite senoviniu Škoda automobiliu. Kartu su mumis nusikelkite į praeitį ir sėskite prie L&K Škoda 110 modelio vairo. Jūsų laukia malonus pasivažinėjimas po istorinę Prahą, kur sužinosite daug įdomių dalykų. Ir ne tik apie automobilį, kuriame sėdite.

Įkūrėjas

Pagrindus mūsų įmonės sėkmės istorijai padėjo įkvepianti Vaclavo Laurino ir Vaclavo Klemento partnerystė ir jų bendros įmonės įkūrimas.

Susipažinkite su V. Laurinu ir V. Klementu

Škoda istorija prasidėjo 1895 m., kai įmonę įkūrė Vaclavas Laurinas ir Vaclavas Klementas. Jie buvo ne tik bendravardžiai ir aistringi dviračių mylėtojai, tačiau juos siejo dar vienas bendras bruožas – stipri išradingumo dvasia.

Kaip viskas prasidėjo

Mus suformavę etapai

Mūsų istorijoje buvo keletas lūžio momentų, kurie pastūmėjo mus į priekį ir padiktavo, kuriuo keliu eiti. Sužinokite juos kartu su mumis, o tada susipažinkite su visais mūsų kada nors gamintais modeliais.

Daugiau nei 100 metų lenktynių

Nuo 1895 m., kai buvo įkurta Mlada Boleslave, bendrovė pasauliui padovanojo daugybę lenktynių legendų, įsimintinų pergalių ir nepamirštamų mašinų. Pažvelkite į svarbius Škoda lenktynių istorijos etapus.

Sužinoti daugiau

Mūsų išradingumo simbolis

Kiekvienas automobilis su sparnuotąja strėle ant variklio dangčio didžiuojasi ilga nuolatinių naujovių tradicija. Laikui bėgant keitėsi ir pats Škoda logotipas. Susipažinkite su jo raida ir laisvalaikiu apsilankykite Škoda muziejuje.

Moderniųjų laikų modeliai

Šiuolaikinė Škoda istorija prasidėjo 1991 m., kai ji prisijungė prie „Volkswagen AG“ grupės. Tuo metu jau buvo parduodamas pirmasis modernus modelis "Favorit", kuris pradėjo sėkmingą markės virsmą šiuolaikinių automobilių gamintoju. Susipažinkite su šiuo ir kitais modeliais, kurie buvo pagaminti per visus šiuos metus.

Škoda muziejus

Susipažinkite su Škoda istorija mūsų muziejuje, kuriame pamatysite naujausias futuristines idėjas ir kultinius modelius.