Pristatome „Škoda Connect“ – internetines paslaugas, kurios padės džiaugtis kiekviena diena! Įsigiję visus arba tik kai kuriuos iš šių paslaugų paketų, savo automobiliui suteiksite daugybę naujų funkcijų, apimančių pramogas kelyje, automobilio priežiūrą ir jūsų saugumą.

„Škoda Connect“ paslaugų pratęsimas

„Care Connect“ nuotolinė prieiga - 39,00 € su PVM

„Infotainment Online“ - 48,99 € su PVM

„Infotainment Online“: pramogos internete

Naudodamiesi „Infotainment Online“ pramogų internete paslaugomis, kelionės tikslą kaskart pasieksite saugiai ir patogiai. Jas galima įsigyti su „Amundsen“ ir „Columbus“ Škoda informacijos ir pramogų sistemomis. Paslaugų galiojimas periodiškai atnaujinamas.

„Care Connect“: proaktyvios paslaugos

Aktyviosios paslaugos „Proactive Service“ padės jums išspręsti gedimų problemas ar bet kokius kitus klausimus, susijusius su jūsų automobilio būkle. Automobilis automatiškai susisiekia su aptarnavimo centru arba prašo pagalbos, jei įvyksta nedidelis eismo įvykis. „Proactive Service“ suderinama su dauguma informacijos ir pramogų sistemų ir gali būti standartinė arba papildoma įranga.

Vaizdo įrašai ir prieinamumas

Išsamiai susipažinkite su visomis siūlomomis paslaugomis, peržiūrėkite vaizdo įrašus ir sužinokite, kuriems modeliams ir kuriose šalyse jos yra prieinamos.

„Care Connect“: nuotolinė prieiga / iV nuotolinės paslaugos

Nuotolinė prieiga „Remote Access“ – tai visiškai naujas automobilio valdymo būdas, kai automobilis sujungiamas su išmaniuoju telefonu. Juo galite valdyti automobilį ir gauti įspėjimus apie jo būseną. Kai kurios šių paslaugų teikiamos tik elektra varomoms transporto priemonėms.

Vaizdo įrašai ir prieinamumas

Išsamiai susipažinkite su visomis siūlomomis paslaugomis, peržiūrėkite vaizdo įrašus ir sužinokite, kuriems modeliams ir kuriose šalyse jos yra prieinamos.

Avarinis skambutis

Labai svarbi saugos funkcija yra avarinis skambutis arba „eCall“, kuri yra nemokama visą automobilio eksploatavimo laiką.

Vaizdo įrašai ir prieinamumas

Išsamiai susipažinkite su visomis siūlomomis paslaugomis, peržiūrėkite vaizdo įrašus ir sužinokite, kuriems modeliams ir kuriose šalyse jos yra prieinamos.

Virtuali parduotuvė

Tam tikrose informacijos ir pramogų sistemose yra integruota virtuali parduotuvė („e-Shop“), kurioje galima lengvai ir patogiai papildyti duomenų paketus, išplėsti „Škoda Connect“ paslaugas ir atsisiųsti programėles, pvz., naujienas „News“ ir orų prognozę „Weather“.

Papildomai užsakomos funkcijos jūsų automobiliui

Naujoji Octavia yra pirmasis Škoda modelis, kuriame įdiegtos papildomai užsakomos funkcijos „Functions on Demand“. Naudodami šią naujovišką technologiją, informacijos ir pramogų sistemoje galite lengvai ir patogiai įsigyti naujų funkcijų, kurias anksčiau reikėdavo užsakyti dar prieš sukomplektuojant automobilį. Dabartinį šių funkcijų asortimentą, kuris įvairiose šalyse gali skirtis, rasite „Škoda Connect“ portale esančioje virtualioje parduotuvėje arba tiesiogiai savo automobilio informacijos ir pramogų sistemoje.

Vaizdo įrašai

Portalas, programėlė ir prieinamumas

„Škoda Connect“ portalas

„Škoda Connect“ portale galite lengvai valdyti savo „Škoda Connect“ paslaugas.

„Škoda Connect“ programėlė

„Škoda Connect“ programėlė leidžia nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti prijungtą jūsų Škoda automobilį.

„Škoda Connect“ prieinamumas

Tiesiog patikrinkite, ar „Škoda Connect“ paslaugos prieinamos jūsų šalyje.

Aktyvuokite tik per tris žingsnius

Pirmas žingsnis

Atsisiųskite „MyŠkoda“ programėlę ar eikite į „Škoda Connect“ puslapį.

Antras žingsnins

Prisijunkite naudodami savo „Škoda ID“ arba sukurkite naują paskyrą.

Trečias žingsnis

Įveskite automobilio VIN kodą, kad užbaigtumėte registraciją.

Paslaugų atnaujinimas

Prisijunkite ir patikrinkite, kurių paslaugų galiojimas netrukus baigsis.

Išsamus vaizdo vadovas padės jums lengvai užsisakyti palaugų atnaujinimą.

Smartlink+

Naudojant „SmartLink+“ sąsają, integruojančią „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir „MirrorLink®“, automobilio informacinė ir pramogų sistema leidžia saugiai naudotis telefonu vairuojant. Užmezgę ryšį su telefonu, galite valdyti skambučius ir pranešimus, klausytis muzikos ar naudotis telefono navigacija per informacijos ir pramogų sistemą. „SmartLink+“ taip pat leidžia pasiekti tiesioginius duomenis apie Jūsų kelionės parametrus, vairavimo ekonomiškumą ar aptarnavimo informaciją, arba surinkti išsamius vairavimo duomenis per „MyŠkoda“ programėlę.

Android Auto

„Android Auto“ perkelia „Android“ platformą į automobilį.

Apple CarPlay

„Apple CarPlay“ perkelia „iPhone“ programėles į automobilio ekraną.

Mirrorlink™

Išmaniojo telefono funkcijos automobilio centriniame ekrane.

„MyŠkoda“ programėlė

„MyŠkoda“ yra mobilioji programėlė, leidžianti naudotis „Škoda Connect“ internetinėmis paslaugomis, taip pat su „Smartlink+“ susijusiomis paslaugomis, naudojant išmaniojo telefono ir transporto priemonės ryšį su kitomis skaitmeninėmis paslaugomis.

Bendraukite su savo škoda vien tik balsu

Naujausius duomenis apie savo automobilį galite gauti ir naudodami išmaniuosius balso asistentus. Jums tereikia paklausti. Dabar, naudojant garsiakalbį arba išmaniojo telefono programėlę, „Amazon Alexa“ ir „Google Home" supranta jūsų klausimus anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų kalbomis. Lengvai stebėkite esamą ridą, degalų lygį ar nuvažiuojamą atstumą, tikrinkite, ar transporto priemonė yra užrakinta, kur ji stovi, arba tiesiog įjunkite savo automobilio oro kondicionierių ar įkraukite jo bateriją.

Prisijunkite prie interneto naudodami mūsų SIM kortelę

Naudodamiesi nemokama mūsų partnerio „Vodafone“ duomenų SIM kortele, savo automobilyje naudokitės visomis informacijos ir pramogų internete „Infotainment Online“ paslaugomis.