__

Škoda atradimai

Škoda atradimai

1. 6. 2020

Škoda atradimai Kaune ir Kauno rajone

„Škoda“ kviečia atrasti žymiausias Kauno miesto bei rajono asmenybes

Jau trečius metus iš eilės „Škoda“, „Kaunas IN“ ir „Kauno rajono TVIC“ kviečia dalyvauti interaktyvioje pramogoje „Škoda“ atradimai ant dviračio“. Šis sezonas nebus išimtis: jau nuo birželio 1 d. aktyvaus laisvalaikio mėgėjų lauks net 50 vietų, susijusių su visų laikų įdomiausiomis Kauno miesto bei rajono asmenybėmis. Kaip visada, žaidimas pasiūlys dar daugiau atradimų, o svarbiausia – sukurs nuostabių įspūdžių leidžiant šią vasarą Lietuvoje.

Nuo Napoleono iki pasakų personažų

Pagrindinė šio sezono žaidimo idėja - pakviesti dviračiu aplankyti vietas, kuriose lankėsi, gyveno ar tiesiog įkvėpimo sėmėsi žymiausios su Kaunu susijusios asmenybės. Nuo tokių visame pasaulyje garsių personų kaip Napoleonas - iki visiškai išgalvotų pasakų veikėjų, tokių kaip daktaras Kripštukas, nuo vieno žymiausių XX a. filosofų, Kaune gimusio Emanuelio Levino - iki legendinio Kauno senbernaro Bitės... Įkvepiančių „pažinčių“ su skirtingais herojais ras tiek suaugę, tiek vaikai, tiek miesto svečiai, tiek įdomybių ieškantys senbuviai.

Asmenybių sąraše – ir Vaclavas Klementas, įsteigęs kompaniją, kuri vėliau ėmė gaminti legendinius čekų „Škoda“ automobilius. Tiesa, iš pradžių tai tebuvo dviračių remonto įmonė: būtent tai sieja kauną su „Škoda“ ir jos simpatijomis dviems ratams.

Visos asmenybės ir jų sąsajos su Kaunu patraukliai aprašytos žaidimo programėlėje „Škoda atradimai“.

Kaip dalyvauti?

Norint dalyvauti žaidime, tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę „Škoda atradimai“ ir, vadovaujantis interaktyviu žemėlapiu, lankyti specialiais kuoliukais pažymėtas vietas. Norinti varžytis ir dėl prizų, reikės aplankyti bent 20 iš 50 žaidimo stotelių (trys iš jų privalomos). Pagrindinis žaidimo prizas – „Škoda“ dviratis. Tarp papildomų prizų aplankiusiems visus 50 punktų - dviratininkų kuprinės,100 originalių raktų pakabukų.

Žaidimas vyks nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Visą reikalingą informaciją apie žaidimą rasite parsisiuntę programėlę “Škoda atradimai”.

Paskutinės naujienos

Visos Naujienos