Scala Monte Carlo su puikia papildoma įranga už ypatingą kainą !

Išsirinkite savo akcinį automobilį paspaudę šią nuorodą: Scala Monte Carlo Akcija

 

* Pasiūlymas pateiktas reklamoje galioja Scala Monte Carlo 1.0 TSI 81kW DSG su papildoma įranga: „Premium „Metallic“ spalva, šildomu priekiniu stiklu, priekiniais ir galiniais parkavimo jutikliais, galinio vaizdo kamera ir šildomu multifunkciniu odiniu sportiniu vairu.Reklamoje pateiktos nuotraukos yra informacinio pobūdžio, realaus automobilio palvos ir komplektacija gali skirtis. Dėl konkretaus automobilio užsakymo, komplektacijos ir galutinės kainos kreipkitės į Škoda atstovybes Lietuvoje. Akcijoje dalyvaujančių automobilių kiekis ribotas, akcija vyksta tol, kol yra akcijoje dalyvaujančių automobilių. 

Susipažinkite su sportišku Scala Monte Carlo

IšorėVidus

Įsišaknijusios stiliaus tradicijos

Monte Karlo lenktynių palikimas

Scala Monte Carlo – tai minioje matomas automobilis. Tuo įsitikinsite dėl užtikrintos priekinės dalies su standartinės komplektacijos TOP LED „Matrix“ priekiniais žibintais ir blizgių juodų grotelių rėmeliu. Dar viena sportiška detalė – juodi bamperio priedai. Blizgūs juodi komponentai puikiai dera prie bet kurios pasirinktos kėbulo spalvos.

Sportiškas automobilio galas

Galinė dalis su prailgintu langu ir standartinėje įrangoje montuojamais TOP LED galiniais žibintais iš karto pabrėžia Scala Monte Carlo sportišką dvasią. Bamperyje dominuoja galingas blizgus juodas difuzorius. Juodos spalvos Škoda užrašas ir modelio pavadinimas yra unikali detalė.

Jaudinanti aplinka

Sėdę prie Scala Monte Carlo vairo patirsite vairavimo malonumą visiškai naujoje šviesoje. Suimkite sportišką odinį daugiafunkcinį vairą su pavarų perjungimo svirtimis ir būkite nuolat informuoti apie tai, kas vyksta, naudodamiesi pasirenkamu pritaikomu virtualiu prietaisų skydeliu su sportine grafika. Prie dinamiško interjero prisideda anglies juodumo dekoro elementai su raudonais įspaudais ir reguliuojamas aplinkos apšvietimas.

Panoraminis stogas

Didelis panoraminis stogas su stoglangiu nuo saulės praleidžia daug dienos šviesos į saloną. Stiklas tamsintas juoda spalva, todėl į automobilį patenka tik komfortiškas šviesos ir šilumos kiekis.

Ryšio jungtis

Naudokitės patogia naujos kartos jungtimi ir jos funkcijomis, įskaitant integruotą eSIM kortelę ir belaidį ryšį tarp išmaniojo telefono ir automobilio per „Smart Link“ sąsają.

Viskas apie ryšį

Raskite artimiausią atstovybę