ŠKODA atnaujina OCTAVIA modelį

Atnaujinta ŠKODA Octavia

Atnaujinta ŠKODA Octavia

16. 10. 2016

​ŠKODA iš pagrindų atnaujina savo geriausiai parduodamą modelį. Atnaujintą ŠKODA OCTAVIA su nauju priekinės ir galinės dalies dizainu, šiuolainėmis pagalbinėmis bei informacinėmis-pramogų sistemomis ir ryšio su išoriniu pasauliu galimybėmis, taip pat nauja įranga bus galima įsigyti nuo kitų metų pradžios. Kaip ir anksčiau, kompaktiškas modelis siūlomas ir su hečbeko, ir su universalo kėbulais.

"ŠKODA OCTAVIA visada buvo tarsi standartas kompaktinių automobilių klasėje, - sako ŠKODA AUTO bendrovės vadovas Bernhardas Maieris. – Kaip „markės širdis“, OCTAVIA nuo pat pradžių ženkliai prisidėjo prie ŠKODA markės sėkmės ir padarė bendrovę tokia, kokia ji yra šiandien - tarptautiniu mastu sėkmingu automobilių gamintoju, parduodančiu savo produkciją daugiau nei 100 pasaulio rinkų. Su atnaujinta ŠKODA OCTAVIA mes esame pasiryžę tęsti šią sėkmės istoriją."

OCTAVIA yra geriausiai parduodamas Čekijos automobilių gamintojo modelis. Kompaktinių automobilių segmente ŠKODA bestseleris jau senokai nustatė naujus erdvumo, funkcionalumo, saugumo ir komforto, dizaino ir „vertės už pinigus“ standartus. Nuo 1996 m., kuomet buvo pristatyta pirmos kartos OCTAVIA, visame pasaulyje jau parduota penki milijonai OCTVIA modelio versijų.

Atnaujintos ŠKODA OCTAVIA linijos buvo dar labiau supaprastintos, ypač priekyje. Dvi žibintų poros formuoja įsimintiną „krištolinio“ dizaino „veidą“. Už papildomą mokestį žibintai gali būti su pilna LED technologija. Markės logotipas tapo dar daugiau matomas, priekinė automobilio dalis yra dar galingesnė, platesnė ir išraiškingesnė.

Atnaujinto modelio erdvė išlieka viena didžiausių savo klasėje. Tiek sedano, tiek universalo salono ilgis siekia 1782 mm, bagažinės talpa – atitinkamai 590 ir 610 litrų, o nulenkus galinių sėdynių atlošus erdvė kroviniams padidėja atitinkamai iki 1580 ir 1740 litrų. Universalui papildomai galima užsisakyti ir elektra valdomą bagažinės dangtį.

Nuo šiol ŠKODA OCTAVIA modeliui siūlomos ir atnaujintos informacinės-programinės sistemos. Visos keturios – radijo aparatai „Swing“ ir „Bolero“ bei navigacijos sistemos „Amundsen“ ir „Columbus“ - dabar turi liečiamus stiklinius valdymo skydelius, kurie reaguoja į menkiausią prisilietimą. "Columbus" turi net 9,2 colių liečiamą ekraną, WLAN prieigos tašką ir, pagal pageidavimą, SIM kortelės modulį su LTE ryšiu, užtikrinančiu itin greitą prisijungimą prie interneto.

Atnaujinta OCTAVIA taip pat siūlo šiuolaikinius ryšio su išoriniu pasauliu sprendimus. ŠKODA CONNECT paslauga yra padalinta į pramogas internetu ir „Care Connect“. Pastaroji paslauga siūloma visiems OCTAVIA variantams, išskyrus G-TEC. OCTAVIA nestovi vietoje ir su pagalbos vairuotojui sistemomis - technologijomis, kurios iki šiol buvo siūlomos tik vidutinės klasės moduliuose. Jei OCTAVIA naudojama priekabai vilkti, priekabos asistentas perims valdymą, kai transporto priemonė lėtai juda atbuline eiga. Be to, parkavimosi asistentas dar labiau patobulintas. Galinio radaro dėka, kliūties „aklojoje zonoje“ aptikimo ir galinio eismo įspėjimo sistemos užtikrina saugų persirikiavimą į kitą juostą bei išvažiavimą atbuline eiga iš stovėjimo vietos.

Atnaujintame modelyje papildytas ir „Simply Clever“ sprendimų asortimentas: tai programuojamas raktas, leidžiantis keliems vartotojams išsaugoti asmeninius automobilio nustatymo parametrus, taip pat šildomas vairas, atlenkiami staleliai ant priekinių sėdynių atlošų, butelių laikikliai su lengvo PET butelių atidarymo funkcija, Combi versijai – nulenkiamas priekabos vilkimo įtaisas ir kt.

Siūlomi penki TSI ir keturi TDI variklių variantai pasižymi puikiomis dinaminėmis savybėmis ir mažomis degalų sąnaudomis. Jų darbinis tūris svyruoja nuo 1,0 iki 2,0 litrų, galios diapazonas prasideda 63 kW (84 AG) ir baigiasi 135 kW (184 AG). Beveik su visais galios agregatais komplektuojama ir šešių ar septynių laipsnių DSG transmisija. 1,8 TSI ir 2,0 TDI versijoms siūlomas 4x4 variantas su visais varomais ratais. Be to, nuo šiol pirkėjai gali užsisakyti ir Dinaminę važiuoklės kontrolės sistemą (DCC), kuri leidžia vairuotojui reguliuoti vairo ir pakabos darbo charakteristikas nuo komfortiškų iki sportiškų. Atnaujinto dizaino lengvojo lydinio ratlankių pasiūla svyruoja nuo 16 iki 18 colių.

Prekyba atnaujintu ŠKODA OCTAVIA modeliu Lietuvoje prasidės 2017 m. pradžioje.

Paskutinės naujienos

Visos Naujienos