Šis puslapis yra papildomas pradinio puslapio puslapis. Spustelėkite mygtuką, kad grįžtumėte.
Visos detalės, kurių ieškojote

Scala techninė specifikacija

Automobilio matmenys

Sauga

Kitos saugos funkcijos

Škoda Scala sauga yra be jokių kompromisų. Toliau pateiktos standartinės arba pasirinktinės funkcijos:

„Isofix“ ir „Top Tether“ fiksatoriai vaikiškai sėdynei pritvirtinti prie antrosios sėdynių eilės atlošo. Taip pat yra priekinės keleivio sėdynės „Isofix“ fiksatoriai.

Pagalbinė keleivių apsaugos sistema apsaugo erdvę aplink vairuotoją ir priekinės sėdynės keleivį susidūrimo atveju, įtempdama priekinius saugos diržus ir uždarydama šoninius elektra valdomus langus.

Įvykus susidūrimui, avarinis stabdys suveikia ir neleidžia tolesnių nevaldomų automobilio judesių, todėl sumažėja daugybinių susidūrimų pavojus.

ABS neleidžia ratams užsiblokuoti staigiai stabdant arba stabdant slidžiame kelyje.

EDL sistema padeda greitinant arba važiuojant į įkalnę, nes vieno varančiojo rato traukos jėga kiek sumažinama.

MSR sistema veikia prieš varomųjų ratų užsiblokavimą, kuris gali įvykti kai vairuotojas lėtina lygiame kelyje.

Didindama stabdymo spaudimą, pagalbinė stabdymo sistema padeda vairuotojams situacijose, kai būtinas avarinis stabdymas. Taip galima reikšmingai sutrumpinti stabdymo kelią.

ASR užtikrina sklandžią važiavimo pradžią ir greitinimą, nes neleidžia ratams prasisukti slidžiame kelyje.

Slėgio padangose kontrolės sistema „ TPM+“ nuolat informuoja vairuotoją apie slėgį padangose. › Pasirinktinė pagalbinė „Hill-Hold Control“ sistema padeda vairuotojams saugiai pradėti važiuoti į įkalnę. Sistema įsijungia esant penkių procentų ar didesniam nuolydžiui ir užtikrina, kad į įkalnę automobilis pajudėtų lengvai ir saugiai, nenaudojant rankinio stabdžio. Ši sistema neleidžia automobiliui riedėti atgal ar užgesti.

Mirksinčios stabdžių šviesos sumažina smūgio gale pavojų, ypač spūstyse ar autostradose, arba staigiai stabdant prieš netikėtą kliūtį.