Išorė

Vidus

„Škoda Smart Dials“

Trys sukamieji ir spaudžiamieji mygtukai su skaitmeniniais ekranais leidžia greitai ir patogiai valdyti daugybę funkcijų. Du išoriniai išmanieji ratukai valdo vairuotojo ir keleivio salono temperatūrą, sėdynių šildymą ir vėdinimą, rodydami aktyvią funkciją. Centrinis „Smart Dial“ valdo iki keturių skirtingų funkcijų - informacijos ir pramogų sistemos garsą, oro ventiliavimo greitį, oro kryptį, išmanųjį oro kondicionierių, vairavimo režimų pasirinkimą ir žemėlapio priartinimą.

Išskirtinė erdvė

Naujosios kartos Kodiaq pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir nauja interjero koncepcija kuri lemia išskirtinę erdvę viduje. Vietos jame yra daugiau ypač trečioje sėdynių eilėje. 

Technologijos

Naujuosiuose Kodiaq montuojami du benzininiai ir du dyzeliniai varikliai kurių galia nuo 110 kW (150 AG) iki 150 kW (204 AG). Taip pat pirmą kart - įkraunamos hibridinės "plug-in hybrid" versijos Kodiaq, elektros rėžimu nuvažiuojantis virš 100 kilometrų.

Dvi Kodiaq versijos su visais keturiais varančiaisiais ratais, bei visi modeliai standartiškai su DSG automatine pavarų dėže1,5 TSI su “mild-hybrid” technologija taip pat su naujausios kartos aktyvaus cilindrų valdymo funkcija (ACT+).

Naujos kartos “Full LED” matriciniai priekiniai žibintai, pažangiausios pagalbos sistemos - „Emergency Assist“ ir „Traffic Jam Assist“. Naujoji „Remote Park Assist“ leis manevruoti ir parkuoti esant šalia automobilio ir naudojant išmaniojo telefono programėlę.

 „Simply Clever“ funkcijos: nauja daiktadėžė su puodelių laikikliu gale, telefono dėtuvė užtikrinanti ne tik dviejų mobiliųjų telefonų krovimą, bet ir jų aušinimą, bei ergonominės sėdynės su pneumatinio masažo funkcija.

Tvarios medžiagos

Galite rinktis vidaus interjero dizainą ir spalvas – „Loft“, „Lounge“, „ecoSuite“ juodos arba konjako spalvos iš 100% perdirbto poliesterio. „EcoSuite“ dirbtinė oda išgauta specialiu rauginimo būdu naudojant kavos pupelių apdorojimo likučius.

Išmatavimai

Ilgis: 4,758 mm
Plotis: 1,864 mm
Aukštis: 1,657 mm
Ratų bazė: 2,791 mm
Erdvė galvai trečioje sėdynių eilėje** 920 mm
Bagažinės talpa: 910 l

** Taikoma septynviečiams modeliams

Varikliai

Benzinas
1.5 TSI (mHEV) 7-pavarų DSG 110 kW (150 hp)
2.0 TSI 7-pavarų DSG 4×4 150 kW (204 hp)
Dyzelis
2.0 TDI 7-pavarų DSG 110 kW (150 hp)
2.0 TDI 7-pavarų DSG 4×4 142 kW (193 hp)
Plug-in hybrid
1.5 TSI iV 6-pavarų DSG 150* kW (204 hp)

* Maksimali kombinuota galia (degimo variklis ir elektros variklis).