Šis puslapis yra papildomas pradinio puslapio puslapis. Spustelėkite mygtuką, kad grįžtumėte.
FABIA COMBI TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Visos detalės, kurių ieškojote

Matmenys

 

Automobilio matmenys

Saugumas

Kitos saugumo savybės

ŠKODA FABIA užtikrina saugumą be jokių kompromisų. 2014 m. atlikus „Euro NCAP“ testą, šiam universalui suteiktas penkių žvaigždučių vertinimas už ypatingas saugumo savybes. Be jau minėtų saugumo sistemų, standartiškai arba papildomai „Fabia“ yra:

EDL paspartina pagreitėjimą arba padeda važiuojant į įkalnę esant prastam vieno iš varančiųjų ratų sukibimui.

XDS+ padeda vairuotojui atliekant staigius posūkius bei užtikrina, kad transporto priemonė tinkamai važiuotų dinaminio sukimosi metu. Valdymo elektronika imituoja užsiblokuojantį diferencialą, kad pagerintų sukibimą ir vairavimo dinamiką atliekant posūkius. Dėl to posūkiai įveikiami patikimiau ir natūraliau nei anksčiau.

ABS avarinio stabdymo metu arba stabdant slidžiame kelyje neleidžia ratams užsiblokuoti.

MSR skaičiuoja varančiųjų ratų blokavimus, įvykusius vairuotojui stabdant lygiame kelyje.

› Didinant stabdymo slėgį, stabdymo sistema padeda vairuotojui tada, kai reikia netikėtai stipriai stabdyti. Tai gali gerokai sutrumpinti stabdymo atstumą.

ASR užtikrina sklandų užvedimą ir pagreitėjimą slidžiame kelyje neprasisukant ratams.

Elektroninė padangų slėgio stebėjimo sistema informuoja vairuotoją apie padangose pasikeitusį slėgį.

„Hill-Hold“ valdiklis padeda vairuotojams saugiai pajudėti stovint įkalnėje. Penkių laipsnių ar didesnėse įkalnėse sistema suaktyvinama automatiškai bei užtikrina lengvą ir saugų pajudėjimą įkalnėje, nenaudojant stovėjimo stabdžio. Sistema neleidžia automobiliui pariedėti atgal arba sustoti. Ši sistema automobiliuose su SDG transmisija įrengiama standartiškai, o visose kitose versijose galima užsisakyti papildomai.

Mirksintys stabdžių žibintai sumažina susidūrimo iš galo pavojų, ypač spūsčių greitkeliuose metu arba staigiai stabdant priešais netikėtas kliūtis